• Nowy

Pokrowiec na dokumenty Delphin Carpath ID

35,00 zł
Brutto
101000412
Delphin
Ilość

  • Bezpieczna wysyłka produktu dzięki profesjonalnemu pakowaniu Bezpieczna wysyłka produktu dzięki profesjonalnemu pakowaniu
  • Złóż zamówienie do godziny 13, a my wyślemy je tego samego dnia! Złóż zamówienie do godziny 13, a my wyślemy je tego samego dnia!
  • Gwarancja na każdy produkt, który ulegnie uszkodzeniu podczas transportu lub jego wady Gwarancja na każdy produkt, który ulegnie uszkodzeniu podczas transportu lub jego wady

Piórnik jest wewnątrz wyposażony w uchwyt na długopis, kieszeń z siatki (13x10cm), do której można włożyć np. pozwolenie na połowy. Z drugiej strony istnieją 4 małe kieszenie zaprojektowane na przykład do przechowywania karty płatniczej, dowodu osobistego, prawa jazdy, dowodu osobistego lub licencji połowowej. Za tymi kieszeniami znajduje się jedna duża kieszeń, w którą można włożyć duże dokumenty.
Etui to jest wyposażone w wysokiej jakości zamek błyskawiczny. Zamek błyskawiczny jest wyposażony w zamknięcie z tworzywa sztucznego na pasku, który jest poszerzony na końcu, dzięki czemu można go szybko chwycić i otworzyć. Projekt etui uzupełnia nasz unikalny brązowy kamuflaż CARPATH z karpiowymi sylwetkami.

Parametry techniczne:
Wymiary: 20 cm x 15 cm x 3 cm

Delphin
101000412

Specyficzne kody

Tworzenie nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło