• Dobra cena!
Kosz wędkarski GURU Team Seatbox Stealth

Kosz wędkarski GURU Team Seatbox Stealth

2 990,00 zł
Brutto
GRSB03
GURU
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczna wysyłka produktu dzięki profesjonalnemu pakowaniu Bezpieczna wysyłka produktu dzięki profesjonalnemu pakowaniu
  • Złóż zamówienie do godziny 13, a my wyślemy je tego samego dnia! Złóż zamówienie do godziny 13, a my wyślemy je tego samego dnia!
  • Gwarancja na każdy produkt, który ulegnie uszkodzeniu podczas transportu lub jego wady Gwarancja na każdy produkt, który ulegnie uszkodzeniu podczas transportu lub jego wady

Dzięki współpracy Guru oraz Rive powstał kolejny kosz, który zrobi spore zamieszanie na rynku wędkarskim. Najwyższa jakość materiałów oraz duża ilość patentów i nowości, połączone z atrakcyjną ceną stanowią bardzo dobrą propozycję zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wyczynowców. Wzorowany na flagowym siedzisku GURU/RIVE ST Special Edition. Nóżki o średnicy 36mm wyposażone są w 25mm teleskopowe nóżki o średnicy 25mm, co stanowczo poprawia stabilność i znacząco ułatwia ustawienie kosza na nierównym terenie. Miękka poduszka na siedzeniu, robiona ręcznie i po raz pierwszy spersonalizowana dla TEAM GURU. Wszystkie elementy, które były pokryte farbą, posiadają dodatkową warstwę matowego lakieru- który jest bardzo odporny na ścieranie. Szuflady również są spersonalizowane dla TEAM GURU, w szufladach znajdują się zwijadełka- krótsze pod rynek Angielski, oraz dłuższe pod resztę Europy. Ponadto wzmocniony podnóżek, z bardziej solidnymi klipsami oraz śrubami. 

Podsumowując - przystępna cena, wiele elementów poprawionych i wzmocnionych względem koszy z lat poprzednich- idealny wybór dla każdego wyczynowca. 

Film: http://www.tackleguru.com/carpfishingvideos/tackle-footage/guru-young-guns-let-loose/

Cena nie podlega rabatowaniu

GURU
GRSB03

Specyficzne kody

Tworzenie nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło