• -10%
Kołowrotek Korum Axis 4000

Kołowrotek Korum Axis 4000

214,00 zł
192,60 zł Zniżka 10%
Brutto
K0340004
Korum
Ilość

  • Bezpieczna wysyłka produktu dzięki profesjonalnemu pakowaniu Bezpieczna wysyłka produktu dzięki profesjonalnemu pakowaniu
  • Złóż zamówienie do godziny 13, a my wyślemy je tego samego dnia! Złóż zamówienie do godziny 13, a my wyślemy je tego samego dnia!
  • Gwarancja na każdy produkt, który ulegnie uszkodzeniu podczas transportu lub jego wady Gwarancja na każdy produkt, który ulegnie uszkodzeniu podczas transportu lub jego wady

Korum długo czekał z wprowadzeniem nowego kołowrotka na rynek, ale ten model spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy lubią uniwersalność i dobrą jakość wykonania za niewielkie pieniądze. Bardzo ładnie układa żyłkę na szpuli dzięki systemowi S-Stroke, a łożyska ze stali węglowej są lekkie i niesamowicie wytrzymałe. 

Dodatkowo producent zapewnia, że szpula w nim zastosowana jest najbardziej wszechstronną, gdyż bardzo dobrze współpracuje z żyłką, fluorocarbonem, a także plecionką. Komputerowo wyważany rotor, możliwość montażu korbki dla lewo i praworęcznych. Nie podlega rabatom.

Całości dopełnia płynnie chodzący hamulec. 

Kołowrotek wyposażony jest w płytką szpulę z metalowym bezpiecznym dla żyłki klipsem.

Brak zapasowej szpuli. 

Specyfikacja: 

Przełożenie: 5.5:1

Waga: 385g

Ilość łożysk: 5+1

Pojemność szpuli: 0.28mm/120m

Korum
K0340004

Specyficzne kody

Tworzenie nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło